Kontakt oss

Kjell Olsen Maskinforretning AS

Org nr 927 396 211 

Leverings-, besøks- og verkstedsadresse:
Nygårdsveien 49
1423 Ski
Norway

Post- og Forretningsadresse:
Fagerliveien 1
0587 Oslo
Norway

Telefon:
23 26 40 60

E-post:
post@olsenmaskin.no

Våre ansatte

Arne Olsen

Daglig Leder / Ansvarlig for blikkmaskiner
Tlf: 45 00 77 90
arne@olsenmaskin.no

Arild Wangsmo

Salg / Ansvarlig for skjæremaskiner

Tlf: 45 00 77 92
arild@olsenmaskin.no

Ole Gunnar Hagen

Servicesjef


Tlf: 45 00 77 91
ole@olsenmaskin.no 

Martin Gårder Vikan
Servicetekniker


Tlf: 41 31 16 00
martin@olsenmaskin.no 

Sindre Hjorth

Servicetekniker


Tlf: 45 51 10 28
sindre@olsenmaskin.no

Kontaktskjema

Fyll ut skjemaet så kontakter vi deg så raskt som mulig.

Her finner du skjema for service på maskiner!

Takk for din henvendelse. Vi kontakter deg snart!
Print Friendly, PDF & Email
Rull til toppen